VYRAŽTE ZA ZÁŽITKY

Volný čas

OKOLÍ BOHATÉ NA ZÁŽITKY

Příjemný pobyt
plný aktivit

V blízkosti Říčan u Brna naleznete mnoho příležitostí pro strávení příjemného času s rodinou. Ať už se rozhodnete pro sport nebo kulturu, možností je mnoho. Zde je seznam těch, které jsme pro Vás vybrali...

INSPIRACE PRO VÁS

Vabraná místa
& aktivity

Automotodrom a BVV

Masarykův okruh, vzdálený 2 km od našeho hotelu, se stal nejnavštěvovanějším zavodem seriálu GP, který se koná pravidelně v srpnu. Nabízí však každoročně mnohem více akcí v době od dubna do října.
Více informací na www.masarykuvokruh.cz

BVV, veletrhy s dlouholetou tradicí, pořádají několiv desítek výstavních akcí do roka. K nejprestižnějším pratří tradiční strojírenský veletrh.
Více informací na www.bvv.cz

Pamětihodnosti

V nejbližším okolí hotelu můžete navštívit zámek v Náměšti nad Oslavou a v Rosicích, hrad Veveří vystavěný na brněnskou přehradou. V Brně stojí za návštěvu hrad Špilberk, nově zrekonstruované brněnské podzemí, katedrála svatého Petra a Pavla a mnoho dalších. Z novějších staveb je to například Vila Tugendhat, postavená v roce 1928.

Zábavní parky a ZOO

Největší atrakcí se v poslední době stal Aqaland Moravia, vzdálený 35 km od hotelu. Dalším lákadlem je zábaní komplex Permonium, ležící 15 km od hotelu. V Brně můžete navštívit 4 lanová centra, dětské centrum Bongo a Wikyland v bezprostřední blízkosti nákupního centra Olympia. Nedaleko brněnské přehrady je umístěno na Mniší hoře ZOO Brno.

Cyklostezky a turistika

V blízkosti hotelu se nachází několik cyklostezek, které vás provedou malebným okolím Brněnska. K oblíbeným turistickým cílům patří rozhledna Babylon, půvabné koňony řek Oslavy a Jihlavy, půvabné okolí Vlčího kopce a mnoho dalších cílů.

Restaurant Na Návsiv Říčanechhodnocení